Сабақ кестесі

Жаттықтырушы-оқытушының аты-жөні Спорт түрі Өткізу уақыты Өткізу орны
дүйсенбі сейсенбі сәрсенбі бейсенбі жұма сенбі жексенбі
Камешева А.К. Шорт-трек 07.00-10.00 07.00-10.00

 

07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 «Сарыарқа» велотрегі,

«Алау»

мұз айдыны

Корнилова Г.В.

 

Спорттық бағдарлау

 

07.30-12.00 07.30-12.00 07.30-12.00 07.30-12.00 07.30-12.00 08.30-13.00 Астана паркі

Пирамида паркі,

Арай паркі

Жерұйық паркі

Костин В.В.

 

Конькимен жүгіру спорты

 

10.00-13.00

17.00-18.30

10.00-13.00

17.00-18.30

10.00-13.00

17.00-18.30

10.00-13.00

17.00-18.30

10.00-13.00

17.00-18.30

10.00-13.00

17.00-18.30

«Алау»

мұз айдыны

Какенов А.И.

 

.

 

Самбо

 

7.00-8.30

18.00-21.00

 

7.00-8.30

18.00-21.00

 

7.00-8.30

18.00-21.00

 

7.00-8.30

18.00-21.00

 

7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

«Алатау»

спорт сарайы

ГРЕНАДА

КЛУБ Ы

Асаинов М.М.

 

Қол күрестіру 8.00-9.30

17.00-20.00

8.00-9.30

17.00-20.00

8.00-9.30

17.00-20.00

8.00-9.30

17.00-20.00

8.00-9.30

17.00-20.00

8.00-9.30

17.00-20.00

Аграрлық

университетінің спорт залы

Абдахин С.Н.

 

Гір көтеру 7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

«Медициналық Университет»
Сатбаев Е.К. Белбеу күресі 08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

Аграрлық университетінң спорт залы
Калиев С.О. Белбеу күресі 08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

08.30-10.00

18.00-21.00

Аграрлық

университетінің спорт залы

Руденко Е.В. Сомдалу 8.00-9.30

19.00-22.00

8.00-9.30

19.00-22.00

8.00-9.30

19.00-22.00

8.00-9.30

19.00-22.00

8.00-9.30

19.00-22.00

8.00-9.30

19.00-22.00

Аулалық клубы Б.Момышұлы №9үй
Абжанов Д.Д. Киокушинкай

кан карате

18.00-22.30 08.30-10.00

15.30-18.30

18.00-22.30 08.30-10.00

15.30-18.30

18.00-22.30 08.30-10.00

15.30-18.30

ул.Академика Р.Сулейменова15а,

с/ш Нұрал

Жалдыбаев Н.А.

 

Қазак куресі 7.00-8.30 7.00-8.30 7.00-8.30 7.00-8.30 7.00-8.30 7.00-8.30 Ақмола көлік

колледжі

Естек Е.Ж. 18.30-21.30 18.30-21.30 18.30-21.30 18.30-21.30 18.30-21.30 18.30-21.30

 

Кулекешев Г.И. Қазак куресі 7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

7.00-8.30

18.00-21.00

Ақмола көлік

Колледжі

Дукуева М.Д. Карате-до 7.00-9.00

19.00-22.00

7.00-9.00

14.00-16.30

7.00-9.00

19.00-22.00

7.00-9.00

14.00-16.30

7.00-9.00

19.00-22.00

7.00-9.00

12.00-15.30

Оқушылар сарайы

А.Мамбетова1,124

Тусупбекова М.М Спорттық би 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 07.00-08.30

18.00-21.00

07.00-08.30

18.00-21.00

«Алатау»

спорт сарайы

«Барыс»

Спорткомплексі

Вавилин М.И. Карате Шинкиокушинкай 11.00-12.30

19.00-22.00

11.00-12.30

19.00-22.00

11.00-12.30

19.00-22.00

11.00-12.30

19.00-22.00

11.00-12.30

19.00-22.00

11.00-12.30

19.00-22.00

Каратэ

Орталығы

Насретдинова М.Н. Бодибилдинг 7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

7.00-8.30

16.00-19.00

ЕХРRES

Валиханова 12

Қуанышбекова А. Тоғызқұмалақ 10.00-13.00  

 

15.00-18.00

10.00-13.00  

 

15.00-18.00

10.00-13.00  

 

15.00-18.00

«Kazintelellect» академиясы Тәуелсіздік 38/2
Шотаев М.Е.
Кабдуов Д.Г. Муай-Тай 8.00-10.15

20.00-22.00

8.00-10.15

20.00-22.00

8.00-10.15

20.00-22.15

8.00-10.15

20.00-22.00

8.00-10.15

20.00-22.00

8.00-10.15

20.00-22.00

«Қазақ Батыры»

Академиясы,

«Алатау»

спорт сарайы

Жусупов Ж.С. Жауынгерлік самбо 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 СК «Алатау»
Ержанов С.К. Джиу джитсу 7.00-8.30

20.00-22.00

7.00-8.30

20.00-22.00

7.00-8.30

20.00-22.00

7.00-8.30

20.00-22.00

7.00-8.30

20.00-22.00

7.00-8.30

20.00-22.00

СК «Қазақстан»
Рысмагамбетов Н.С. Кикбоксинг 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 СК «Қорғалжын»

Тайбурыл 7/2

с/к Алатау

Фахрутдинов Т.Г. Кикбоксинг 10.00-11.30

18.00-21.00

10.00-11.30

18.00-21.00

10.00-11.30

18.00-21.00

10.00-11.30

18.00-21.00

10.00-11.30

18.00-21.00

10.00-11.30

18.00-21.00

ЕҰУ СК

Дукенұлы 23

СУК Алатау

Аманқосов Н.Ж. Әйелдер күресі 10.00-11.30

16.30-19.30

10.00-11.30

16.30-19.30

10.00-11.30

16.30-19.30

10.00-11.30

16.30-19.30

16.30-19.30 16.30-19.30 Бокс орталығы Тәуелсіздік 1/2
Колыванов А.В. Әйелдер күресі 11.00-13.30

17.00-19.00

11.00-13.30

17.00-19.00

11.00-13.30

17.00-19.00

11.00-13.30

17.00-19.00

11.00-13.30

17.00-19.00

11.00-13.30

17.00-19.00

Бокс орталығы Тәуелсіздік 1/2
Абдрашев А.А. Еркін күресі 07.00-08.30

16.00-19.00

07.00-08.30

16.00-19.00

07.00-08.30

16.00-19.00

07.00-08.30

16.00-19.00

07.00-08.30

16.00-19.00

07.00-08.30

16.00-19.00

Бокс орталығы Тәуелсіздік 1/2
Альмурзиев Н.Ш. Бокс орталығы Тәуелсіздік 1/2
Молдахметов Б.А. Еркін күресі 10.00-11.30

16.00-18.30

10.00-11.30

16.00-18.30

10.00-11.30

16.00-18.30

10.00-11.30

16.00-18.30

10.00-11.30

16.00-18.30

10.00-11.30

16.00-18.30

Бокс орталығы Тәуелсіздік 1/2
Аширов А.С. Дзюдо 07.00-08.30

18.30-20.30

11.00-12.30

18.30-20.30

11.00-12.30

18.30-20.30

11.00-12.30

18.30-20.30

07.00-08.30

18.30-20.30

07.00-08.30

18.30-21.00

с/к Қазақстан
Байжуманов Е.Т. Дзюдо 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 с/к Жас батыр

 

Рахметов М.В. Грек-рим күресі

 

07.00-09.00

18.00-20.00

07.00-09.00

18.00-20.00

07.00-09.00

18.00-20.00

07.00-09.00

18.00-20.00

07.00-09.00

18.00-20.00

07.00-09.00

18.00-20.00

с/к Жас батыр

с/к Астана Арена

Райымбеков Е.Б.