Жаттықтырушы-оқытушылар

Еркін күресі

Абдрашев Асқар Абикенович – 14.10.1969 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, еркін күрестен ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы.

 

 

 

Молдахметов Бек Абикенович – 25.04.1981 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы.

 

 

 

Альмурзиев Николай Шамсутдинович – 18.10.1950 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, ұлттық төреші.

Грек рим күресі

Рахметов Меирхан Витальевич – 14.09.1972 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, грек-рим күресінен ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, спорт шебері.

 

 

 

Раймбеков Ербол Бейсенбаевич – 20.01.1987 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, грек-рим күресінен спорт шебері.

 

Дзюдо

Аширов Ахат Сенорович – 08.05.1970 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, дзюдодан халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

 

Байжуманов Ержан Токенович – 28.04.1963 ж. 

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, дзюдодан ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, спорт шебері.

 

 

Әйелдер күресі

Аманқосов Нурлан Жұмабайұлы – 25.09.1984 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы,еркін күрестен ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, спорт шебері.

 

 

 

Колыванов Александр Владимирович – 02.09.1973 ж. 

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, еркін күрестен РФ еңбек сіңірген жаттықтырушысы, РФ халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

 

 

 

Шорт-трек

Камешева Асель Кайратовна – 22.05.1989 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, шорт-тректен спорт шебері.

 

 

 

Костин В.

Конькимен жүгіру спорты

Костин Владимир Валерьевич – 21.01.1976 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, коньки мен жүгіру спортынан халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

 

Корнилова Галина Валерьевна

Спорттық бағдарлау

Корнилова Галина Валерьевна – 09.11.1963 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, спорттық бағдарлаудан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, спорттық бағдарлаудан ҚСРО спорт шебері.

 

Кабдуов Д.

Муай-тай

Кабдуов Диас Ганиевич – 10.01.1988 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, муай-тайдан спорт шебері.

Бодибилдинг

Насретдинова Марина Николаевна – 07.06.1971 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Сомдалудан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, бодифитнестен спорт шебері.

Тусупбекова М.

Спорттық би

Тусупбекова Майра Масхаповна – 17.04.1947 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы.

 

Дукуева М.

Каратэ до

 Дукуева Мейрамгуль Дюсембаевна – 04.11.1977 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы.

Абжанов Д.

Киокушинкай кан каратэ

Абжанов Дастан Дуйсенбаевич – 06.11.1985 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, киокушинкай кан каратэдан спорт шебері.

Вавилин Максим Иванович

Каратэ шинкиокушинкай

Вавилин Максим Иванович09.01.1984 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, Шинкиокушинкай каратэдан халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

Сатбаев Е.

Белбеу күресі

Сатбаев Ерлан Кабдуллович – 10.10.1974 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, белбеу күресінен спорт шебері

Абдахин С.

Гір көтеру

Абдахин Серик Нургалиевич – 03.06.1964 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, гір көтеруден ҚСРО спорт шебері, гір көтеруден Қазақстан Республикасы спорт шебері, гір көтеруден халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Құрметті спорт қызметкері.
Асаинов М.

Қол күрестіру

Асаинов Марат Майнышевич – 22.07.1967 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, қол күрестіруден халықаралық дәрежедегі спорт шебері, қол күрестіруден еңбек сіңірген спорт шебері.

Руденко Е.

Сомдалу

Руденко Евгений Владимирович26.12.1974 ж.
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, сомдалудан спорт шебері.

 

Естек Ерлан Жұмабекұлы

Қазақ куресі

Естек Ерлан Жұмабекұлы – 05.09.1982 ж.

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, қазақ күресінен спорт шебері, қазақ күресінен халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

Қазақ күресі

Кулекешов Галым Избанович – 02.02.1960

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, қазақ күресінен спорт шебері,  ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы

Тоғызқұмалақ

Шотаве Мақсат Есенбекович – 17.06.1976 

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, тоғызқұмалақтан халықаралық дәрежедегі спорт шебері.

Самбо

Какенов Асылбек Ибрагимович

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, сабмодан спорт шебері.

Кикбоксинг

Рысмаганбетов Нурболат Сабырович – 03.08.1977

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, кикбоксингтан ҚР еңбек сіңірген спорт шебері.

 

Кикбоксинг

Фахрутдинов Талип Галимжанович – 06.10.1961

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, кикбоксингтан ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы.

Белбеу күресі

Қалиев Секен Оралбаевич – 31.12.1979

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, белбеу күрестен спорт шеберіне үміткер.

Жауынгерлік самбо

Жусупов Жанат Серикович – 30.09.1971

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы

Джиу-Джитсу

Ержанов Саят Какимович – 22.01.1973

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы,  джиу-джитсудан ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы